• Latviešu
  • Pусский
  • Deutsch
slider-0
slider-1
slider-2
slider-3
slider-4
slider-5
slider-6

Sākumlapa

Masāža – dažādi paņēmieni (manipulācijas), ar kuriem masiera rokas mehāniski vai reflektoriski iedarbojas uz audiem vai orgāniem.

Masāžas iedarbība uz cilvēka organismu ir vispusīga. Masāža mehāniski notīra ādas virskārtu, aizvadot pārragotās šūnas un ādas dziedzeru izdalījumus. Āda kļūst sārta, elastīga, izturīgāka. Uz zemādas tauku kārtu masāža tieši neiedarbojas. Ļoti spēcīga ir masāžas iedarbība uz muskuļiem – paaugstinās muskuļu saraušanās spēja, tonuss, elastība, palielinās muskuļu spēks, aizkavējas atrofija. Masāža atjauno locītavu funkcijas, padara elastīgākas saites. Masāža atvieglo sirdsdarbību, trenē asisnrites sistēmu, pastiprina audu asinsapgādi, vielmaiņu. Pēc masāžas uzlabojas organisma vispārējs stāvoklis, mazinās nogurums, galvas sāpes. Izšķir vispārēju masāžu – masē visu ķermeni un vietējo masāžu – masē tikai kādu ķermeņa daļu.

Nedrīkst masāžu izdarīt - akūtu iekaisumu gadījumā, kā arī tad, ja ir ļaundabīgi audzēji, aktīva tuberkuloze (TBC), asiņošana, tromboflebīts, ādas bojājumi.

16.09.2018 11:07:15

Masāžas rezervācija nav pieejama

Sakarā ar to, ka esmu pārcēlusies uz Brēmerhāveni un patreiz vēl neesmu atsākusi masiera praksi, rezervācija nedarbojas. Tiklīdz atradīšu telpas un uzsākšu praksi…

Lasīt vairāk

Pirmais piegājiens bija super!!! Paldies! Anita.

Anita Līce